Доставка сніданків Львів

Швидка доставка смачних сніданків у Львові


Сьогодні замовити сніданок з доставкою додому можна практично в кожному місті України. Це зручна і популярна послуга, яка дозволяє насолодитися смачними стравами ресторанного рівня. Щоб якість продуктів і рівень сервісу залишали тільки позитивні емоції, слід звертатися в перевірену кейтерингову компанію.

Переглянути меню комплексних обідів на тиждень


«Колобок Обід» – команда, яка займається доставкою смачних і корисних сніданків додому і в офіси у Львові. Своїм клієнтам ми пропонуємо кращу якість страв, високий рівень сервісу і найвигідніші ціни в місті. Щоб вибрати свій ідеальний сніданок з доставкою, потрібно зайти на kolobok-obid.lviv.ua і замовити страву на зручний час.

Основні плюси доставки сніданків від кейтерингової компанії


Однією з головних переваг такої послуги є якість страв. Замовляючи доставку сніданків в «Колобок Обід», ви можете не сумніватися в свіжості продуктів і бездоганному смаку їжі. Ми особисто контролюємо якість поставлених інгредієнтів і ретельно дотримуємося технології приготування.Доставка сніданків додому і в офіс супроводжується і рядом інших переваг:


  • Свобода дій. Вам не доведеться витрачати час на приготування їжі або носити її з собою на роботу, коли не встигли поснідати. Вам буде потрібно тільки забрати замовлення у кур'єра, що займає лише кілька хвилин. Як результат залишається багато вільного часу до і після прийому їжі.
  • Економія грошей. Може здатися, що часто замовляти сніданок з доставкою зовсім невигідно. Насправді тільки покупка інгредієнтів для приготування смачної і корисної страви може помітно вдарити по бюджету. Крім цього, вам необхідно ще й витратити сили і час на приготування. Ціна страв, представлених в нашому меню, доступна кожному клієнту і вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій в ресторанах.
  • Зручна доставка. Наш кур'єр прибуде точно в зазначений термін. Але для того, щоб спланувати час і підготувати необхідні продукти, рекомендуємо робити замовлення за день наперед до 18 години.
  • Великий вибір страв. Ви можете вибрати все, що тільки вашій душі забажається. Ми пропонуємо великий вибір страв з яєць, каш, млинців, а також сендвічі та десерти. Крім того, є можливість замовити комплексний пізній сніданок за вигідною ціною.

Оперативна доставка сніданків у Львові додому або в офіс


Купити смачну страву можна на kolobok-obid.lviv.ua прямо з комп'ютера або смартфона. Вибираєте варіант до вподоби, оформляєте замовлення онлайн, вказуєте адресу доставки і підтверджуєте дані по телефону. В зазначений час страва буде вже у вас.

Ми доставляємо їжу в герметичних термостійких контейнерах. Тому ви отримуєте тільки найсвіжішу їжу оптимальної температури. Проконсультуватися з будь-яких питань або отримати допомогу в підборі сніданку можна у менеджерів нашої компанії.

Контакти для замовлення доставки сніданків Львів:


050 317 30 42 | 066 857 38 43 
Орест

096 892 83 66

Павло


Дописати коментар